تمرین و تکرار

تمرین و تکرار:

علم، چندان که بیشتر خوانی           چون عمل در تو نیست نادانی

 

آیا در سمینارها و کلاس های زیادی شرکت کرده اید و کمتر نتیجه گرفته اید؟
دوست دارید آنچه را که می آموزید سریع تر و آسان تر در زندگی خود اجرا کنید؟
می خواهید آنچه را بزرگان و مربیان به شما تعلیم می دهند از آن خود کنید؟
در این فایل با نحوه دست یافتن به واقیت درونی هر موضوع آشنا خواهید شد و یاد می گیرید که علت اصلی فاصله بین شما و افراد صاحب نظر در چیست. همچنین به راحتی راه رشد و ترقی فردی را با تمرکز بر دنیای درون به عنوان یکی از مهم ترین موضوعات درک می کنید. در نهایت دیدگاهی متفاوت نسبت به آموختن خواهید داشت و می آموزید که چگونه بیاموزید.

ممکن است شما هم مانند خیلی ازعزیزان درسمینارها، همایش ها و کارگاه های آموزشی مختلفی شرکت کرده ولی کمتربه نتیجه دلخواه دست پیدا کرده باشید.باید توجه داشت که همه معلمان و مربیان، تمرین و تکرار را پایه پیشرفت و عملی شدن آموزش ها می دانند.

 

در این جلسه یک بازی ساده با دستان کشیده ارایه می شود که شرکت کنندگان باید آن را تکرار کنند ولی در عین سادگی، خیلی ها از عهده انجام آن بر نمی آیند.چرا با وجود توضیحات کافی و انجام آن در حضور آنها انجام آن به سختی و اشتباه صورت می گیرد؟
۴۹۰۰۰ تومان – خرید

در این فایل صوتی می آموزیم که نحوه یاد گیری ذهنی از نظرعلم  روانشناسی چگونه است و چه مراحلی را باید طی کرد تا به آموزش موثر دست یافت.

 

دوستانی که در کلاس های مدیریت بر خویشتن شرکت کرده اند از اهمیت ویژه “تکرار” و انجام تمرینات مربوطه آگاه می شوند. همچنین تمرینات مربوطه مانند دوست داشتن خود، پاکسازی رنجش ها، ترس ها، باورهای غلط، احساس گناه،افکار منفی و… مرور می شوند.

در پایان، تمرین تمرکز بر تنفس انجام می شود و تجربه دو نفر از شرکت کنندگان در خصوص انجام پیوسته تمرینات ارایه می گردد که باعث شگفتی خودشان شده است.

 

 

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x