هم‌زمانی رویدادها یا Synchronicity
17
مرداد

شاید شما نیز تجربه کرده باشید که بعضاً به شکلی باورنکردنی و بصورت مکرر، با یک فرد یا یک رویداد خاص در زمانی مشخص مواجه شوید. مثلاً چه بسا مدتی باشد که مدام با یک مدل ماشین خاص، یا یک فرد خاص، یک غذای خاص، یک رنگ خاص یا حتی عددی خاص و مشخص(مثلا حین دیدن ساعت مچیتان)، مواجه شده باشید. از آنجایی که خیلی ها دانش کافی را درباره چنین رویدادهایی ندارند، آنها را شانس و اتفاق می‌نامند. اما حقیقت این است که هم زمانی رویدادها، یا تطابق زمانی آنها، یک اتفاق شانسی نیست بلکه حاوی پیامهایی کاملا معنادار متافیزیکی برای ناظر آن است.

همزمانی رویدادها به شکل ظاهرا شانسی !

هم‌زمانی و تطابق رویدادها از یک زنجیره علت و معلولی از خارج صفحه زندگی فیزیکی شکل میگیرد و اگر سطح انرژی و هوشیاری شما هنوز به سطحی بالاتر از جهان فیزیکی نرسیده باشد، شما ریشه اصلی این زنجیره علت و معلولی را ندیده، و حس خواهید کرد که شانس و اتفاق، عامل تکرار مکرر یک رویداد در زمانهای مختلف زندگی شماست. Synchronicity یا همزمانی، یک هدیه و تابلوی راهنما از جانب سطوح بالاتر هوشیاری و هوش موجود در کائنات است تا شما را به نگرشی جدی تر و عمیق تر نسبت به آفرینش، دعوت کند. همزمانی برای هرکسی رخ میدهد اما برخیها برای دریافت آن صلاحیت بیشتری دارند و اینها همان کسانی هستند که بیشتر با آن مواجه میشوند.

جا دارد اینجا یک پرانتز و هشدار داده شود و آن اینکه: “خیلیها چون مدتی است به چیزی بیشتر فکر میکنند، حواسشان هم بیشتر به آن چیز میرود و در نتیجه در زندگی روزمره، توجه بیشتری به آن موضوع میکنند و آنرا بیشتر میبینند.” توجه کنید که چنین چیزی همزمانی نامیده نمیشود زیرا مثلا چون شما مدل خاصی از ماشین را در ذهن خود دارید، آنرا در خیابان بیشتر میبینید. این همزمانی و موضوع مورد بحث در این مقاله نیست، بلکه فقط به این علت روی میدهد که شما تمرکز خود را بیشتر روی آن موضوع برده اید و در نتیجه بیشتر به آن توجه میکنید. تفاوت قدرت نامحدود با هر مرجع دیگری دقیقا همین است که با شناخت بسیار عمیق از درون شما و بر اساس درکی عمیق با شما سخن میگوید تا به دام خرافه و تعصبات بی پایه و دلیل نیفتید.

عشق، عامل پنهان اصلی در تمام کائنات است که همزمانی های معنادار را رقم میزند. عشق نزدیک ‌ترین چیز به جادو و معجزه است که میتوانید آنرا تجربه کنید. فیزیک کوانتوم نشان می‌دهد که اجزایی که با هم جفت میشوند و در یک فرکانس قرار میگیرند، علم، درک و ارتباط خود نسبت به یکدیگر را حتی در زمانی که در فاصله‌های بسیار دور از یکدیگر قرار دارند حفظ میکنند. هم‌زمانی ارتباط دهنده میان انسان و رویدادهاست. بزرگترین رازی از کائنات که در تمام عمر خود می‌توانید بشنوید، رابطه میان انسانها و رویدادهاست. جهان درون انسانها، جهان بیرون را میسازد. فقط درون، خالق تک تک رویدادهای بیرون است. شما خالق ریزترین رویدادهایی هستید که با آنها مواجه میشوید.

آیا اگر اسرار و راز کائنات را بدانیم میتوانیم به همه خواسته هایمان برسیم ؟

شما با راز و رمز کائنات می توانید به بزرگترین خواسته ها و آرزوهایتان برسید، البته زمان رسیدن به خواسته ها را کسی نمی داند چون

برای کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد همه چیز به انرژی و ارتعاشی که ذهنتان به کائنات ارسال می کند بستگی دارد، هر چه ارتعاشی که به سمت کائنات میفرستید قویتر باشد زودتر به آرزوهایتان میرسید.

اگر بدانید که تنها با چند قدم ساده می توانید به بهترین موفقیت مالی،رسیدن به شغل مورد نظر، پیشرفت در زندگی، روابط عالی، زندگی آرام و در کل به تمام خواسته ها اهدافتان  میرسید خیلی هیجان زده می شوید.

باور کنید که رسیدن به خواسته ها و اهداف از راه های فیزیکی امکان پذیر نیست، شما تا به کائنات درخواست هدفتان را درست ارسال نکنید و در مدار آن قرار نگیرید هرگز موفق نخواهید شد.

خیلی از افراد رسیدن به هدفشان را غیر ممکن می دانند چون بر این باورند که رسیدن به آرزوها فقط از راه های فیزیکی امکان پذیر است، اگر فکر و ذهنتان درست انرژی و ارتعاش خواسته‌تان را به کائنات ارسال نکند کائنات جوابتان را نخواهند داد.

تمام جهان و یا کائنات از انرژی  تشکیل شده‌اند و ذهن ما در حال فرستادن انرژی به جهان هستی و کائنات می باشد، در اصطلاح به این انرژی که ذهن به کائنات می فرستد ارتعاش یا فرکانس گفته می شود که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم. بر اساس این قانون، انرژی های یکسان همدیگر را جذب می کنند.

اگر  این مورد را کامل درک کنید که ذهن ما در حال فرستادن انرژی به کائنات است و کائنات خودش از انرژی تشکیل شده است به شما قول می دهم که به تمام خواسته ها و اهدافی که دارید خواهید رسید.

در کل افکار به دو دسته تقسیم می شود:

۱_ افکار منفی که باعث ارسال انرژی منفی به  کائنات می شود.

۲_ افکار مثبت که باعث ارسال انرژی و فرکانس مثبت به کائنات می شود.

اگر از شرایط مالی الانتان راضی نیستید و فقط به این فکر می کنید که چرا وضع مالی من این گونه است و تغییر نمی کند در حال فرستادن  انرژی منفی به کائنات هستید و کائنات با دریافت آن ناخواسته های بیشتری را وارد زندگیتان می کند.

شاید برایتان پیش آمده باشد که یک روز حالتان بد است و عصبی هستید در آن روزها مشکلات بیشتری برایتان اتفاق می افتد و یا شاید هم در روز احساسات خوبی داشته باشید همان روز اتفاقات خوبی برایتان  می افتد . درکل یکی از راز و رمز کائنات این است که، کائنات ارتعاشی که از ذهنتان دریافت می کنند را بعد از مدتی پاسخش را برایتان ارسال می کنند.

از کجا بفهمیم ذهن‌مان در حال فرستادن انرژی منفی میباشد ؟

برای اینکه بفهمید ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش و انرژی منفی یا مثبت به کائنات است باید به احساسات‌تان توجه کنید، باید ببینید که احساس بدی دارید یا نه؟

اگر احساس بدی داشتید نشانه این است، ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان می باشد و اگر احساساتتان خوب بود به این معناست که ارتعاش مثبتی را دارید ارسال میکنید.

تمرین کردن بهترین و موثرترین راه در جهت کنترل ذهن و افکارتان میباشد، کنترل ذهن و افکار به تنهایی ممکن است سخت و دشوار باشد اما با انجام تمارین خیلی راحت میتوانید ذهن و افکارتان را کنترل کنید و ارتعاش خواسته و اهدافتان را به کائنات بفرستید.

 

  ۷ راز کائنات برای رسیدن به اهداف:

۱- راضی بودن از شرایط حال خود :

اولین رمز و راز کائنات در جهت رسیدن به رویاها و آرزوها، راضی بودن از شرایط فعلی و حالتان است.  باید از شرایط الان خود راضی باشید و رضایت کاملی داشته باشید، ممکن است از نظر مالی، روابط، سلامتی و… دچار یک سری مشکل شده باشید ولی هرگز نباید به ناخواسته‌هایتان توجه کنید.

توجه کردن به ناخواسته‌ها باعث ایجاد و پیدایش ناخواسته‌های بیشتری وارد به زندگی‌تان میشود. برای کائنات فرقی ندارد که به چه چیزی فکر میکنید و یا ارتعاش چه چیزی را میفرستید‌، اگر انرژی منفی دریافت کند یک ناخواسته و چیز منفی را وارد زندگیتان می کند، اما اگر انرژی مثبت دریافت کنند یک خواسته و چیز را درون زندگیتان پدید می‌ آورد.

اگر به ناخواسته‌های خود توجه کنید هیچ کمکی به خودتان نخواهید کرد و با توجه به قانون جذب کائنات  مشکلات بیشتری وارد زندگیتان میشوند. احساس و حس رضایت‌ مندی در شما باعث فرستادن انرژی به کائنات و ضمیر ناخودآگاه‌تان می‌شود .

هر جور فکر کنید همانطور می شود…

۲- کنترل درست کلام :

یکی دیگر از راز و رمز کائنات کنترل درست کلام میباشد. کلام و قدرت حرف زدن باعث شده که انسان نسبت به بقیه موجودات برتری داشته باشد. یکی از قدرتمند‌ترین  راه‌ها در جهت درخواست از کائنات  صحبت کردن در مورد اهداف و خواسته‌هایی که دارید میباشد. شما با صحبت کردن راجع به هر آنچه که میخواهید میتوانید ارتعاش به شدت قوی در جهت رسیدن به خواسته‌هایتان به کائنات ارسال کنید.

در واقع کلام مانند یک شمشیر دولبه در زندگیتان است که می تواند زندگی شما را به بهترین شکل ممکن بسازد یا اینکه زندگیتان را به  یک جهنم سوزان تبدیل کند . قدرتمندترین راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به چیزهایی که میخواهید داشته باشید صحبت کردن در مورد آنها میباشد.

۳-احساس کردن خواسته و هدفتان :

مهمترین رمز کائنات جهت رسیدن به خواسته‌ها، احساس کردن هدف و خواسته‌هایتان می‌باشد. باید هدفتان را در زندگی خود احساس کنید، احساس کردن خواسته مهمترین  مرحله در قانون جذب است، باید وقتی که خواسته‌تان را احساس می کنید به آن حس خوبی داشته باشید. خیلی از افراد وقتی به خواسته و هدفشان فکر می کنند احساس بدی در آنها  ایجاد می شود که همین حس بد مانع رسیدن  به خواسته و اهداف‌شان می‌شود.

۴- نوشتن اهداف و خواسته ها :

چهارمین راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به آرزوها، نوشتن اهداف و خواسته‌ها است. به صورت کامل هر هدف وخواسته‌ای که دارید را با تمام جزئیات و به صورت کامل بنویسید. این را بدانید که هر چیزی که روی کاغذ بیاورید به حقیقت تبدیل می شود.

شما اهداف و خواسته هایتان را با جزئیات کامل و دقیق بنویسید، البته نوشتن به تنهایی کار ساز نیست و باید در هنگام نوشتن احساستان خوب باشد.

۵- درست و مثبت فکر کنید :

پنجمین راز و رمز کائنات درست فکر کردن و مثبت فکر کردن است، افکار مثبت باعث فرستادن ارتعاش مثبت در جهت خواسته‌ها به کائنات می‌شود پس بهتر است همیشه مثبت اندیش باشید و به چیزهای خوب تمرکز و توجه کنید.

۶- شکر گزاری کنید (شکر گزاری را هرگز فراموش نکنید)

یکی از مهمترین رمز و راز کائنات، شکرگزاری می‌باشد. بابت هر چیزی که در زندگی خود دارید شکرگزار باشید. شکرگزاری باعث می‌شود که انگیزه به شدت قوی در جهت رسیدن به اهدافتان پیدا کنید. شکرگزاری می تواند در جهت نعمت ها و داشته های فعلی شما باشد یا اینکه میتواند بابت اهداف و خواسته‌هایی که دارید باشد.

توصیه میکنم همیشه و در همه‌جا شکرگزار خدا باشید. باید بابت تک تک نعمت‌هایی که دارید شکرگزاری کنید، بابت تمام خواسته و اهدافی که دارید شکرگزار خدا باشید. با شکرگزاری راه رسیدن به اهدافتان مشخص میشود. اگر اصول شکرگزاری را رعایت کنید و هر روز بابت نعمت‌هایی که دارید شکرگزاری کنید نتایج فوق‌العاده‌اش را خواهید دید.

۷-همیشه تمرین کنید :

تمرین کردن یکی از مهمترین بخش‌ قانون جذب در جهت رسیدن به آرزوهایتان میباشد. در اختیار گرفتن و کنترل کردن ذهنتان  به تنهایی کار بسیار سختی است و ساده ترین راه ممکن برای آن  که ذهنتان را در اختیار خود بگیرید تمرین کردن به صورت روزانه میباشد. شما اگر ذهنتان را در برابر افکار منفی کنترل کنید مطمئن باشید که به طور کامل می توانید سوار برزندگی‌تان شوید و به تمام خواسته و اهدافی  که دارید برسید.

نویسنده: کارل گوستاو یونگ

کتاب: ریشه های هم رویدادی

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x