نیروی نهفته در درون ما
29
آذر
بیشتر مردم در بخشی کوچک از پتانسیل خود زندگی می کنندو معتقدند که این همه آن چیزی است که هست.اما تعداد انگشت شماری از آنها به این نتیجه رسیده اند که باید چیزهای بسیار دیگری نیز در زیستن وجود داشته باشد- اینکه زندگی به هیچ عنوان محدود نیست.شما خود جلوه ای از زندگی هستید و آنچنان که در خواهید یافت،تنها محدودیت ها همان هایی هستند که شما،خود به خویشتن خویش تحمیل میکنید.

زمانی که هدف هویدا شد و شما به حقیقت،نخستین گام را برداشتی،شورو شعف قدرت و انرژی از درون کالبد شما سراریز خواهد شد و در این هنگام،شادی مطلق از آن شما خواهد شد.

خوشبختی در نتیجه انجام اقدامات ویژه درمحدوده نظام بشری حاصل می شود.

اندیشه نیرویی سازنده است.این اندیشه ما است که به ما اجازه می دهد سرنوشت خود را تعیین کنیم.

درواقع خود شما آفریننده زندگیتان خواهید بود.

رویاهای خودرا گسترش دهید و نگذارید عادتهای برگذشته و عوامل مخرب درون،شما را از حرکت و پیشرفت بازدارند.

حرکت را به سوی خوشبختی آغاز کنید

هر مشکلی در زندگی با طرح پرسش های مناسب و جستجوی حقیقت قابل فهم شده و سپس می توان آن را حل نمود.

خوشبختی عادی که بسیاری از مردم از داشتن آن محرومند- اساسا به این معناست که بتوانیم آرزوهای خود را بر آورده سازیم.به عبارت دیگر خوشبختی عادی یعنی به دست آوردن هدف دلخواه خود است.شادو خوشبخت بودن به سهولت رانندگی کردن است.

اگر بتوانیم درهر زمینه ای از زندگی،خواسته خود را به طور دقیق بشناسیم،به آسانی می توانیم آن را به دست بیاوریم.بسیاری از مردم برای رسیدن به هدف های خود بامشکل مواجه می شوند،به این دلیل که تمام جزییات خواسته های خود را برای خودشان مشخص نکرده اند.وقتی برروی شناخت آرزوهای خود متمرکز می شویید،چقدر سریع می توانید آنها را برآورده سازید.

خوشبختی نوعی احساس است.

اندیشه یا ذهن،همان گونه که خواهید دید،قدرتمندترین نیرو در زندگی انسان است.این ذهن ما است که تصمیم می گیردآیا شادمان شویم و شاد بمانیم یا برعکس آن.

تمام احساسها و عواطف منقی ما،نتیجه حساب گریهای غلط درون ذهن و همچنین برداشتهای نادرست ما در مورد ماهیت زندگی و عملکرد آن است و هرکس که با نگاهی عمیق،درون خود رابررسی کند به چنین یقینی خواهد رسید.باورهای غلط مربوط به دوران اولیه زندگی،به طور مرتب اطلاعات نادرستی را به ذهن ما میفرستند.این امر باعث پدید آمدن موانعی در دستگاه انرژی ما- که حساس ترین وظیفه را برعهده دارد- می شود.

احساس و عواطف ما جریانی از انرژی هستند،

اندیشه،جنبشهای انرژی را درون بدن هدایت می کند.

موفقیت به این معناست که بتوان زندگی را درمسیر انتخابی خود پیش برد.

اوج خوشبختی،همان حالت گسترش یافته و عمیق خوشبختی عادی است.این نوع خوشبختی حق طبیعی و حالت عادی ما است که روز به روز عمیق تر و غنی تر می شودو وجود ما را از یک شادی وصف نشدنی که بسیار فراتر از حالت عادی شادی و لذت است،لبریز می کند.با این وجود،جای شگفتی بسیار است که هر کس بخواهد به این تجزیه دست یابد،آن را در دسترس خود خواهد یافت.

وقتی بسیار می خندیم،خود را شاد احساس می کنیم.

موضوعهایی که باعث تحریک خنده و شادی ما می شوند،به طور کامل بی خطر هستند.

برای رسیدن به احساس شادمانی و خوشبختی، لازم است ساختار انرژی خود را ازوجود هرگونه مانع و قید و بندی آزاد سازیم.این کارهیچ شباهتی به خیال پردازی ندارد.

خود زندگی به طور دائم سعی دارد ما را به شادی طبیعی مان برساند.

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x