قدرت درون چیست!؟
26
آبان

قدرت درون چیست!؟

وقتی رابطه میان دنیای بیرون انسان و دنیای درون انسان را درک کنید، قدرت درون انسان برای جذب هر چه که میخواهید از آن شما می شود.

راز همه قدرت ها و نیروها و همه دستاوردها  در اندیشه و نگرش ذهنی انسان وجود دارد و توسط اندیشه او خلق می شود. این بدان معناست که هرچه قدرت هست منشأ آن در درون انسان است و به طور کامل در کنترل و اختیار شماست. این قدرت با به کار بردن اصول دقیق ایجاد می شود. به طور مشخص وقتی درک درستی از این قانون  و قدرت درون انسان داشته باشید و بتوانید فرآیندهای فکری خود را کنترل کنید، می توانید از آن در هر مورد و شرایطی استفاده کنید.

بیشتر مردم در دنیای بیرون زندگی می کنند، فقط عده کمی به دنیای درون وارد شده اند و این در حالی است که دنیای درون، دنیای بیرون را می سازد. دنیای درون خلاق است و هر چه را در دنیای بیرون پیدا می کنید در دنیای درون خلق شده است. دنیای درون، علت و دنیای بیرون، معلول است و برای اینکه معلول را تغییر بدهید باید علت را تغییر دهید.

این طرز فکر که  “زیاد، بیشتر جمع می کند ” ( پول، پول می آورد) در همه زمینه های زندگی مصداق دارد، به همین شکل این گفته نیز که “از دست دادن، از دست دادن بیشتری به همراه دارد” حرف درستی است. علتش این است که همه چیز از درون انسان نشأت می گیرد. اشتباه در همه زمان های مختلف این بوده که قدرت را در بیرون از وجود انسان جست و جو می کرده اند زیرا توانایی ما برای جذب کردن خواسته هایمان بستگی به شناسایی این چشمه جهانی قدرت درون انسان و این انرژی تمام نشدنی دارد که هریک از ما راه خروجی برای ورود آن به دنیای بیرون محسوب می شویم.

 

چگونه منبع قدرت درون انسان را بشناسیم؟

برای شناسایی چشمه قدرت درون انسان باید با خرد جهانی  در تماس و تعامل باشیم. “خرد جهانی   هوش و فراستی است که همه فضاها را پر کرده و در وجود همه موجودات زنده جای گرفته است. “خرد جهانی” اصل حیات هر اتم، مولکول و سلولی است که وجود دارد. همه چیز پیوسته در تلاش است تا زندگی بیشتری را تجلی بخشد و  “خرد جهانی در همه جا حاضر است.

چون “خرد”  در همه جا و در همه چیز وجود دارد و همه چیز و حتی خلأ فضا را شکل می دهد، آنچه وچود دارد تجلی و ابراز این جوهر اولیه است که از آن همه چیز ساخته و خلق شده است و به طور پیوسته باز آفرینی می شود. جوهر همیشه زنده و همیشه فعال است.

این جوهر با توجه به فرآیندهای ذهنی شکل می گیرد اندیشه و احساس قالبی را شکل می دهند که از آن جوهر جسمی و جهانی متجلی می گردد و به دنیای بیرون راه پیدا میکند و این یعنی هر آنچه در دنیای درون اندیشه آن را داشته باشید و به اندازه کافی این اندیشه را حفظ کنید تا در شما تولید احساس کند، راه ورودش را به دنیای واقعیت و دنیای بیرون از شما پیدا خواهد کرد. چگونه؟ فهمیدن چگونگی به حقیقت پیوستن آرزوها کار شما نیست. شما تنها وظیفه دارید تا هدفتان را در دنیای درون خلق کنید و آن را حفظ کنید. به تدریج دنیای درون شما که به “خرد جهانی متصل است، خواسته شما را به کاینات اعلام خواهد کرد و پاسخ تمام پرسش ها و کلید تمام قفل ها در خرد بی انتهای کاینات موجود است.

چقدر طول میکشد تا به خواسته ام برسم؟ میگویند درخت بامبو زمانی که کاشته میشود تا سالها آبیاری و نگه داری میشود اما حتی سر از خاک بیرون نمی آورد! اما روزی که شروع به رشد کند هر روز ۱۰ سانتی متر رشد خواهد کرد. زمان تحقق خواسته ها مانند زمان بیرون آمدن بامبو از خاک است.

۲.۸ ۱۰ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x