زندگینامه استر هیکس
3
آبان

 

استر هیکس (نای ویور) ، در ۵ مارس ۱۹۴۸ در شهر کوالویل که یک شهر محافظه کارانه است در غرب میانه، یوتا متولد شد. استر یک دختر به نام تریسی دارد که حاصل ازدواج اول او می‌باشد .او یک سخنران انگیزشی و نویسنده آمریکایی است که کانال‌های آگاهی را “ابراهام” می‌نامد. استر به همراه همسر خود جری هیکس ۱۱ کتاب نوشته است. از جمله کتاب “پول و قانون جذب” که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز می‌باشد. قبل از مرگ جری در سال ۲۰۱۱ ، آن‌ها با همدیگر سفرهای منظمی را از ایلات متحده آغاز کردند تا آموزه‌ها ابراهام که یک آگاهی‌ گروهی غیر فیزیکی ، شادی ، عشق و نشاط را به همراه دارد را به مردم دنیا آموزش دهند. استر این آگاهی را “هوش بی‌نهایت” و جری را آن را اغلب “خالص‌ترین عشق” می‌نامند. استر به همراه جری در ۳۰ کشور مختلف جهان ۵۰ گارگاه تخصصی درباره‌ی قانون جذب اجرا کردند.

زندگی شخصی استر هیکس

در سال ۱۹۷۶ استر با جری اسپینر هیکس در یک نمایشگاه کاری در شهر فرسنو ملاقات میکند . در آن زمان جری هیکس یک توزیع کننده سطح بالا در شرکت Amway بوده است . جری هیکس همراه با همسرش قبلی خود Trish در این نمایشگاه شرکت کرده بود . ( در حقیقت با همسرش شریک بوده )

در آن زمان جری هیکس سخنرانی کاری از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلون هیل را ارائه میدهد . همچنین نوار زمانی شرکت Amway افشا میکند که از این آموزه های انگیزشی فقط برای تعدادی از تجارت های پول ساز استفاده شده است. جری هنگام مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید متوجه سانسور و حذفیات شده بود و همیشه پیگیر بود تا محتوایی کامل تر و جامعتر را در زمینه متافیزیک بدست آورد در همین زمان روابط بین جری و استر توسعه پیدا کرد و ۲۱ آگوست سال ۱۹۸۰ ، استر از همسر خود ریچارد جدا شد . کمتر از ۲ هفته بعد ، استر در ۳ سپتامبر ۱۹۸۰ با جری در کشور کلارک ازدواج کرد. در سال ۱۹۸۶ جری و استر شروع به نوشتن مقالات آبراهام کردند.

شاید خیلی از مردم جهان نام استر را به خاطر اشاعه ی درست قانون جذب از سالهای ۱۹۸۷ در زیرزمین منزل خودش به یاد داشته باشند و او اولین نفری بود که به همراه جری قانون جذب را در جهان در آن سال ها گسترش داد و مردم جهان را با نام آن آشنا کرد. تلاش استر و جری در این سال ها باعث ظهور فیلمی بسیار پر فروش در جهان به نام « راز » شده است. فیلم راز توسط نویسنده ای به نام راندابرن مهیا شد و در پشت این فیلم اندیشه های استر و جری نهفته بود.

 

چطور فرکانس خواسته ها را زیاد کنیم؟

خانم استر هیکس در یکی از سخنرانی های خود راجع به هم فرکانس بودن با خواسته هایمان صحبت کرده است. وی در مورد عملی شدن خواسته ها در مدت زمان هفده ثانیه و شصت و هشت ثانیه صحبت کرد. اینجا این سوال پیش می اید که چرا با وجود همه این اطلاعات باز به اهداف خود نمی رسیم؟

جواب استر هیکس بسیار جالب است. زمانی که شما ارتعاش ثروت می دهید، همزمان به بدبختی موجود در جامعه فکر می کنید و با این کار ارتعاش شما کم می شود؛ در نتیجه نمی توانید با مقدار ثروتی که می خواهید هم ارتعاش شوید.اگر بتوانید در طول روز به مدت شصت و هشت ثانیه به خواسته خود فکر کنید، می توانید به مرور زمان به خواسته خود برسید. از اصلی ترین عوامل جذب خواسته خودآگاهی و تمرین کردن ذهنیت خوب و مثبت است.

هیچ عاملی مهم تر از احساس نیست

برایتان مثالی می زنیم تا بیشتر متوجه موضوع شوید. مثلا وقتی در رودخانه شنا می کنید چه زمانی انرژی شما به هدر می رود؟!

مسلما زمانی که شما برخلاف جریان آب رودخانه شنا کنید. حالا این مسئله را از نگاه دیدگاه می سنجیم احساس افراد برخلاف هدف آن ها است. مثل اینکه شما برخلاف جریان آب شنا می کنید. ما انسان ها رودخانه زندگی خود هستیم. زمانی که وارد زندگی خود می شویم، یعنی وارد رودخانه شده ایم. شما با هر خواسته ای سرعت آب را افزایش می دهید. یادتان باشد که شما همیشه در حال کامل شدن خواهید بود. با این کار خودتان را پروش می دهید و رشد می کنید. احساس شما مانند قطب نما عمل می کند و شما را در مسیر نگه خواهد داشت.

قانون کاِئنات

قانون اول: جذب

هر چیزی مانند خود را جذب میکند. این اصولی ترین قانون جهان است. پس اگر میخواهید در مسیر خواسته قرار بگیرید ابتدا این اصل را رعایت کنید و خواسته خود را مشخص کنید.

قانون دوم: قانون آفرینش و جهت دهی

طبق این قانون همانطور که سیاره زمین آفریده شده است، شما نیز میتوانید در ذهن خود اهداف را بیافرینید. فرض کنید قصد سفر دارید اما دقیقا نمیدانید به کجا باید بروید. در این حال اگر بخواهید بلیطی تهیه کنید، فروشنده از شما میپرسد بلیط کدام مقصد را برای شما تهیه کنم و شما نمیدانید که چه بگویید. قانون دوم به شما میگوید اگر میخواهید چیزی را از ذهن خلق کنید، ابتدا باید جزئیات را بررسی کنید و مدتها با آن زندگی کنید. شما باید همانند بازیگری باشید که آن خواسته را در زندگی بازی کند تا در نهایت در دنیای واقعی ملاقات کند.

در ادامه به فرمول تحقق آرزو میرسم. طبق این فرمول ابتدا باید خواسته خود را که در مرحله اول شکل گرفته است را تجسم کنید و از این راه ارتعاشی را به دنیا ارسال کنید. در مرحله بعد به جزئیات بپردازید و به رسیدن و نرسیدن آن توجهی نکنید. از تعیین میزان دقیق و زمان دقیق نیز اجتناب کنید زیرا خداوند و کائنات میداند که این خواسته را در بهترین زمان و بهترین مکان برای شما محقق سازد. بطور مثال اگر بگویید من قصد دارم تا ۱۴۰۰/۱/۱ به یک خودروی خاص برسم یا با فلانی ازدواج کنم، این مغایر با قانون ارتعاش و جذب است زیرا شاید خداوند مقدر کرده باشد که در زمان دیگری به چنین اهدافی برسید. پس بهترین کار این است که زمان حدودی را مشخص کنیم اما خواسته خود را بطور دقیق مطرح کنیم.

قانون سوم: کسب اجازه

طبق این قانون اگر در شرایط مطلوب احساسی نباشید، قانون جذب معکوس عمل خواهد کرد. شما نمیتوانید جلوی جذب خواسته ها را بگیرید بلکه میتوانید خوشایند و یا ناخوشایند بودن آنرا تعیین کنید. اگر بیمار شوید، یک ترس را تجربه خواهید کرد و این یعنی بر خلاف جریان آب شنا کردن وقتی میگویید: من باید مراقب باشم تا مریض نشوم و یا من نمیخواهم در این شغل لعنتی بمانم و باید از شر آن خلاص شوم… در واقع خلاف جهت روخانه درحال شنا هستید. این را بدانید اگر بر خلاف نظم جهانی بخواهید عمل کنید، تنها شما هستید که خسته و بی انگیزه میشوید بنابراین دل به این رودخانه بسپارید و اجازه دهید تا آن شما را به جایی که نیاز است انتقال دهد.

کتاب های خانم استر هیکس

 

  1. سارا قانون جذب را می آموزد
  2. قانون جذب و سلامتی
  3. آفرینش والا
  4. بخواهید تا به شما داده شود
  5. قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما
  6. شروعی تازه
  7. پول و قانون جذب (آموزش جذب ثروت و سلامتی)

 

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x