دنیای درون تو دنیای بیرون تو رامی سازد
8
بهمن

دنیای درون یکی از دنیا های ناشناخته هر فرد می باشد که با ساخت آن می توان دنیای بیرون را تغییر داد و ساخت. راز کنترل دنیای درون قانون جذب می باشد…

اولین قدم برای رسیدن به موفقیت و خوشبختی در زندگی دست یابی به قدرتهایی است که خداوند در درون انسان قرارداده است .

تمام اتفاقاتی که در زندگی انسان می افتد، تمامی شرایطی که ما در زندگی تجربه می کنیم توسط ما به زندگیمان وارد و جذب شده است. به عنوان مثال تمامی افرادی را که در زندگی خود با آنها مراوده دارید ، دوستان، همکاران وعزیزانتان همگی توسط  خود شما و فرکانسها و ارتعاشهایی که دراثر امواج فکری خویش به جهان ساطع کردید وارد زندگی شما شده اند.

آن هایی که درها را می بندند، پنجره ها را درز می گیرند، دیوارها را بالا می کشند، خانه رفاه خود را بر تهیدستی دیگران بنا می کنند، آن ها که امید را محصور، قلب ها را رنجور، آدم ها را از دیارشان مهجور یا پشت مرزها محدود می کنند، به قدرت ایمان، باورهای قلبی و اندیشه های عمیق باور ندارند. هیچ کس قادر نیست آن چه را که در افکار شما و در قلب شما می گذرد، متوقف کند. هیچ نیروی نمی تواند جلو جریان زنده درونی شما را بگیرد. جریان روشن و پویائی که به شما انگیزه و توان زیستن می بخشد.

راز قدرت درون چطوری عمل میکند؟

افراد کمی هستن که شروع به کنکاش در درونشون میکنن و جالبه بدونیم که دنیای بیرون رو دنیای درون ما میسازه، اگه بخوام بگم مهم ترین قسمتی که در درون هر انسانی هست چیه میشه گفت اندیشه و باور های اون افراده، خیلی وقت ها ما به اشتباه میایم روی نتیجه های زندگیمون تمرکز میکنیم و میخوایم اون نتایج رو تغییر بدیم.

کشف راز نهفته قدرت درون

اما  از این موضوع غافلیم که باید پایه رو درست کنیم که نتایج درست بشن و پایه هر چیزی در درون ماست. حالا که دونستیم همه چیز از درون ما شروع میشه، پس بایستی شروع کنیم درونمونو ساختن تا بتونیم از قدرت درونمون استفاده کنیم و خلق کنیم هر چیزی رو که دوست داریم داشته باشیم، چون هر چیزی که ما در بیرون از خودمون میبینم خلق شده توسط دنیای درون یه فرده پس میبینم که خلاقیت های ما در دنیا بر میگرده به قدرت درونیمون که باید از اون استفاده کنیم.

رابطه قدرت درون و اندیشه

اما به دور از هر نگاهی که دارین یه بار به خودتون فرصت تغییرو بدین باور کنین زندگیتون زیبا تر میشه باور کنید قدرت درونتون بیدار میشه، پس هر اندیشه منفی که دارین و هر فکر که حس بدی بهتون میده حتی اگه هزاران دلیل دارین برای درستی اون فکر و حرفتون، بریزینش دور افکار منفی، و واقعیت های منفی جاش دقیقا تو اشغال دونی زندگی ماست، خیلی ها میان زندگی آروم داشتن رو بهونه میکنن به اوضاع مالی خوب داشتن، اما باور کنید اونقدری قدرت در درونتون هست که زیباترین زندگی رو برای خودتون بسازین، وقتی این اتفاق میوفته که قدرت درون و وجودیتونو باور کنین.

چگونه از قدرت درونمون استفاده کنیم؟

هر چیزی رو که در درونتون حس میکنین شما قدرت خلقش رو دارین فقط به یه دلیل چون اون رو حس کردین و دیگه اجازه ندیم دزدهای قدرت درون بیان و خواسته های ما رو از ما بدزدن  و اونقدری قدرت داریم که هر چقدر انسان تلاش میکنه یه تعریف ثابت از قدرت انسان داشته باشه نمیتونه، چون همیشه قدرت هاش بیشتر خودش رو نشون میده همیشه میگم ما بنده خداییم نه بنده شرایط، پس از درونمون و تموم قدرت هاش استفاده کنیم اونوقته که میتونیم خلق کنیم هر چیزی رو که دوست داریم اونوقته از قدرت درونمون بهترین و بیشترین استفاده رو داشته ایم.

۲.۸ ۵ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x