در زندگی به دنبال چه هستید؟
3
آذر

پول؟ ثروت؟ شهرت؟ خوشبختی؟ یا

همه نعمت ها و خوبی های جهان برای من و تو به وجود امده زیرا موجود دارای اختیار دیگری در این جهان هستی نیست.

حیوانات که بر اساس یک مسیر غریزی زندگی خود را طی می کنند و گیاهان و نباتات هم بر اساس قوانینی که تعریف شده پس تمام خواسته ها از برای من و توست.

چه سری در آن است؟

سر آن در یک چیز است و بس! می دانی آن راز چیست؟
ما می توانیم به تمام خواسته هایمان برسیم و هیچ خواسته ایی آرزو نماند به شرط آنکه قانون لیاقت ها را رعایت کنیم.
بدون داشتن لیاقت محال است به آرزویی از آرزوهایمان برسیم .فقط باید خود را به درجه ایی از لیاقت برسانیم تا لا یق هر آنچه در جهان هستی برای ما آفریده شده ،بشویم و لذت ببریم.برای داشتن لیاقت و رسیدن به مرحله لایق بودن لاجرم باید در مسیر کمال قرار بگیریم.برای داشتن لیاقت چاره ایی نیست جز به کمال رسیدن. حال بگذارید خیلی صریح و روشن بگویم که چگونه می توان به کمال رسید و در نهایت لایق بدست آوردن بهترین ها در جهان هستی شد.

در قدم بعدی با ارزیابی که از خود کرده ایم به خودآگاهی برسیم و جایگاه خود را در مسیر کمال تشخیص دهیم . مهم نیست درکجای مسیر قرار گرفته ایم مهم این است که برای لائق شدن خود را در مسیر کمال قرار داده ایم و می خواهیم شروع کنیم.

باید توجه داشته باشیم که برای شروع به اشتباه نیفتیم زیرا هر استارتی شروع در مسیر کمال محسوب نمیشود. شروع در مسیر کمال باید آگاهانه،دارای چشم انداز و هدفمند باشد.

شروعی با این ویژگی ها را میتوانیم نقطه شروع تلقی کنیم که با تغییر خودمان در جهت مثبت ،تلاش ، پشتکار و استمرار به نهایت خواسته هایمان می رسیم که همگان نام آن را موفقیت گذاشته اند .آری در این زمان است که ما استحقاق داشتن (لایق) هر آنچه در جهان هستی برای ما آفریده شده راپیدا میکنیم و آرزوهایمان تبدیل به خواسته های برآورده شده می شود .

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x