برای هر مشکلی راه حل معنوی وجود دارد
21
فروردین

آیا واقعا می توان با پیگیری و انجام راه حل های معنوی از تمامی مشکلات رهایی پیدا کرد؟

در خلقت خداوند هیچ اشتباهی وجود ندارد و همه اسرار و همه رنجها فقط  در ذهن شکل می گیرند. هنگامی که با مشکل روبه رو می شوید به خودتان یادآوری کنید که این مشکل را با ذهـــن خود ایجاد کرده اید و با ذهـــن، آن را برطرف خواهید کرد.

با هر گامی که در مسیر الهی زندگی به سمت جلو بر می دارید در خواهید یافت که آرامش، فیض و برکت جایگزینِ ستیــز و کشمکش زندگی شما خواهد شد….

می توانید به کمک پیگیری و انجام راه حل های معنوی از تمامی مشکلات خود رهایی یابید

  • هر چیزی در جهان به صورت انرژی است. به بیان دیگر، هر چیزی که در جهان وجود دارد از درون هسته اش با فرکانس ویژه ای در حال ارتعاش می باشد.

 

  • ارتعاش های ضعیف و آهسته به صورت موادی جامد و سخت ظاهر می شوند و در این جاست که مشکلات خودنمایی می کنند.

 

  • ارتعاشات سریع تر مثل نور و اندیشه ، کم تر قابل روئیت هستند.

 

  • هنگامی که متعالی ترین و سریع ترین ارتعاشات معنویت در مقابل ارتعاشات ضعیف تر و آهسته تر حضور می یابند، آن چه را که ما مشکلات می نامیم، ناپدید و پراکنده می شوند.

 

  • شما دارای قدرتی هستید که می توانید برای از بین بردن مشکلات زندگی، انرژی خود را افزایش دهید و به انرزی های متعالی تر و سریع تری دست پیدا کنید.

 

  • اگر می خواهید به هنگام رو به رو شدن با مشکلات، راه حلی معنوی بیابید باید تعدادی اصول بنیادین را درک کنید و در عمل به کار برید.

 

  • زمانی که شما دنیای معنویت را در خلوت خود درک کنید، خواهید دید که تمامی مشکلات فقط توهماتی هستند که توسط ذهن ما بوجود آمده اند زیرا ما خود را از خالقمان جدا می دانیم.

 

راه حل های معنوی برای هر مشکل یا همه ی مشکلات همیشه آماده و در دسترس است

هنگامی که ارتعاشات متعالی معنویت را در حضور ارتعاشات ضعیف مشکلات قرار دهیم همه ی مشکلات به یک باره ناپدید خواهند شد.

چه کسی یا چه چیزی سبب وزش بادهایی می شود که ما حس می کنیم اما نمی بینیم ؟ چه نیرویی سبب می شود که سیاره ها به طور منظم در جای خود باقی بمانند و همچنین جهان، ما را با سرعتی مهیج از میان کهکشان ها به حرکت در می آورد؟

معنویت نامی است که من برای آن نیروی بدون شکل و غیر قابل رویت انتخاب کرده ام . همان نیرویی که منشآ و سرچشمه زندگی روی این سیاره است. مهم نیست چه نامی برای این نیرو انتخاب کنیم. این نیرو هر چه که هست می تواند هر مشکلی را حل کند. برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد ما فقط نیازمندیم بیاموزیم که چگونه می توانیم به آن دست پیدا کنیم.

سه مرحله برای یافتن راه حل های معنوی مشکلاتتان:

شناخت:

کاملا واضح است که هر انسانی برای به کار بردن هر چیزی باید نسبت به آن شناخت داشته باشد. اما واقعا این مرحله سخت ترین مرحله، در راه رسیدن به دنیای معنویت است.

ادراک:

ما به این نتیجه رسیده ایم ، آن دانشی که توسط ادراک به دست می آید نسبت به دانشی که مبتنی بر استدلال و قوه ی ذهنی می باشد در مرتبه ی والاتری قرار دارد.

حرمت:

باید برای یکی شدن با نیروی معنوی خود را به طور کامل به آن بسپریم.

یگانگی با خداوند به ما این اجازه را می دهد که مستقیماً‌ تجربه کنیم:

برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد. به دلیل ارتباط با الوهیت درون خود، همیشه راه حل ها را پیش رو داریم. مشکلات ، زمانی نمایان می شوند که ما قادر به شناخت، ادراک و پیوستن به سرچشمه ی خود یعنی آن نیروی والا، معنویت و پروردگارمان نباشیم.

 معنویت در درون ما شکل می گیرد و نتیجه ی شناخت، ادراک و حرمت است. درک شخصی ما از تمرین معنویت این است که این تمرین سبب می شود زندگی مان در سطح متعالی تری قرار گیرد.

هنگامی که ارتباط معنوی دارید دنبال فرصت نیستید تا به دیگری آسیب برسانید، در باره ی کسی قضاوت نمی کنید و به کسی تهمت  نمی زنید. به درجه ای از سعادت می رسید که پی می برید با خدا در ارتباط هستید و از تاثیرات هرکس و هر چیزی که خارج از دنیای شماست، آزاد و رها هستید.

 

برگرفته از کتاب: برای هر مشکلی راه حل معنوی وجود دارد. دکتر وین دبیلیو دایر

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x