احترام به خود
28
تیر

آیا شده که بدنتون رو عزیز بشمرید و به احترامش بایستید؟

شما باید به  بدنتون احترام بزارید و از اون تشکر کنید که یک عمر در این سن و طی سال های گذشته شما رو همراهی کرده و لحظه به لحظه شما رو تو این دنیا نگه داشته.

شاید کمی خودخواهانه به نظر بیاید اما کسی که اول‌ از همه خودش رو بپذیره و با خودش در آشتی باشه و خودش رو دوست داشته باشه بعد می‌تونه صمیمانه دیگران رو دوست بداره  و به اونها عشق بورزه.

نشونه اینکه خودمون رو دوست داریم اینه که چقدر به تغذیه‌مون اهمیت می‌دیم. آیا به روابطمان توجه داریم؟ آیا به سلامتی‌مون اهمیت می‌دیم یا با سیگار و قلیان و پرخوری اون رو به خطر میندازیم؟ چقدر به خودمون احترام میذاریم؟ آیا بهترین دوست خودمون هستیم؟ آیا خودمون رو می‌بوسیم؟! آیا به خودمون هدیه و پاداش می‌دیم؟ آیا به بدنمون احترام میذاریم؟ آیا خودمون را با همین بدن پرمو یا کم مو، چاق یا لاغر، تیره یا سفید و اندام درشت یا ریز پذیرفتیم؟ آیا به خودمون افتخار می‌کنیم؟ آیا از خلقتمون راضی هستیم؟

عشق به خود، یک عنصر ضروری برای داشتن زندگی مثبته  و احترام به خود یک جنبه حیاتی از عشق به خوده. هرچقدر بیشتر به خودتون احترام بذارید، بیشتر می تونید خودتون رو دوست داشته باشید با این حال، احترام به خود، همیشه آسون بدست نمیاید.

شماهم اگه میخواید حال بهتری داشته باشید خودتون رو نوازش کنید و اگر شده یک دقیقه به احترام خودتون بلند شید بایستید و از بدنتون تشکر کنید و سپاسگزارش باشید که شما رو تو این دنیا همراهی کرده. اون وقت ببینید چقدر این تن تا آخر عمر به شما سرویس میده و بهتر به شما خدمت میکنه.

یکی از بهترین راهها برای احترام به خود، این است که هرگز برای آنچه کمتر از شایستگی شماست، آرام نشینید. و شما سزاوار بهترین ها در زندگی هستید ؛ شما، همین یک زندگی را برای زندگی کرد ن دارید و سزاوار بهترین چیزها هستید:بهترین افراد، بهترین شغل، بهترین احساسات.

۰ ۰ votes
امتیازدهی به مقاله
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x